Nometnes vadītāja Līga

"Man patīk būt dabā, man patīk Latvija, mani iedvesmo bērnu smiekli, piedzīvojumi un iespēja iemācīties jaunas lietas. Novērtēju iespēju būt kopā ar cilvēkiem, kas ir uz viena viļņa - un mana nometnes komanda noteikti tāda ir!"


Skolotāja Anita

"Vislabāk man patīk būt dabā, ideāli, ja tuvumā vēl ir jūra vai kalni. Tad esot pie dabas ir forši nedarīt neko un vienkārši būt. Taču, ja līdzi ir laba grāmata, es to labprāt lasīšu, jo grāmatās ir spēks!"


Skolotāja Lāsma

"Brīvajā laikā labprāt dodos pārgājienos, cenšos izbrīvēt laiku, lai dotos kādā tālākā vai tuvākā ceļojumā tepat pa Latviju, lai iepazītu vietas, par kurām nekas daudz nav dzirdēts. Mīlu rāmos vasaras vakarus Latgalē un nakšņošanu teltī pie kāda ezera. Vienmēr iepriecina kāda aizraujoša grāmata, brīnišķīga teātra izrāde, pilnvērtīgi un aktīvi pavadīts laiks kopā ar citiem. Cenšos paturēt prātā, cik svarīgi ir būt optimistam. Mīlu smaidīt un priecājos redzēt smaidīgus cilvēkus!"Skolotāja Lelde

"Man patīk labs humors, piedzīvojumi, daba, snovbords, kalni, slēpot, gleznot, man patīk mans darbs, man patīk miers un smiekli!"


Skolotāja Liena

"Esmu skolotāja, ar prieku un atbildības sajūtu veicu savu darbu. Sajūsma un izbrīns bērnu sejās ir vislielākais gandarījums un virzītājspēks, lai darītu vairāk un labāk. Tu dari savu darbu un saņem beznosacījuma mīlestību, kopā ar bērniem izdzīvo brīnuma mirkļus, noķer īstu svētku sajūtu.
Kad ikdienas dzīve ir tik intensīva un spraiga, es īpaši novērtēju brīvos mirkļus, kurus varu veltīt sev - baudot mieru un klusumu, dodoties dabā, lasot labu grāmatu."


 .