Nometnes vadītāja Līga Veitnere 

"Man patīk būt dabā, man patīk Latvija, mani iedvesmo bērnu smiekli, piedzīvojumi un iespēja iemācīties jaunas lietas. Novērtēju iespēju būt kopā ar cilvēkiem, kas ir uz viena viļņa - un mana nometnes komanda noteikti tāda ir! No sidra priecājos, ka kopā ar komandu nvdrošinu kvalitatīvu, jēgpilnu, saiknē balstītu izglītību!

Es šovasar būšu visās nometnēs!"Skolotāja Anita Vitmane

"Vislabāk man patīk būt dabā, ideāli, ja tuvumā vēl ir jūra vai kalni. Tad esot pie dabas ir forši nedarīt neko un vienkārši būt. Taču, ja līdzi ir laba grāmata, es to labprāt lasīšu, jo grāmatās ir spēks! 

Es šovasar būšu Kosmosa nometnē (7.-13.augusts)!"Skolotāja Liena Razumova

"Esmu skolotāja, ar prieku un atbildības sajūtu veicu savu darbu. Sajūsma un izbrīns bērnu sejās ir vislielākais gandarījums un virzītājspēks, lai darītu vairāk un labāk. Tu dari savu darbu un saņem beznosacījuma mīlestību, kopā ar bērniem izdzīvo brīnuma mirkļus, noķer īstu svētku sajūtu.
Kad ikdienas dzīve ir tik intensīva un spraiga, es īpaši novērtēju brīvos mirkļus, kurus varu veltīt sev - baudot mieru un klusumu, dodoties dabā, lasot labu grāmatu.

Es šovasar būšu Bišu nometnē (31.jūlijs - 6. augusts)!"


Skolotāja Alīna Brazauska

"Vislabakā sajūta ir darīt to, kas pašam no sirds patīk, tad piepildās lielākie sapņi un sen lolotas ieceres. Man patīk būt šeit un tagad, novērtēt katru mirkli!

Es šovasar būšu visās nometnēs - Bišu nometnē (31.jūlijs-6.augusts) un Kosmosa nometnē (7.-13.augusts) būšu atbalsta persona, Meža nometnē (14.-20.augusts) būšu skolotāja!"Skolotāja Lady Carolina Ruiz Chavarria

"Ļoti bieži cilvēki man saka, ka man vienmēr ir smaids sejā, es par to vispār nedomāju, bet tā vienkārši ir. Esmu priecīga būt šeit, esmu priecīga par to, ko es daru! Man ļoti patīk ceļot, apzinot jaunas valstis, jaunus ciematiņus, jaunus maršrutus, jaunas kultūras! ¡Viva la vida!!

Es šovasar būšu Bišu nometnē (31.jūlijs-6.augusts)!"


Skolotāja Lāsma Senkāne

"Brīvajā laikā labprāt dodos pārgājienos, cenšos izbrīvēt laiku, lai dotos kādā tālākā vai tuvākā ceļojumā tepat pa Latviju, lai iepazītu vietas, par kurām nekas daudz nav dzirdēts. Mīlu rāmos vasaras vakarus Latgalē un nakšņošanu teltī pie kāda ezera. Vienmēr iepriecina kāda aizraujoša grāmata, brīnišķīga teātra izrāde, pilnvērtīgi un aktīvi pavadīts laiks kopā ar citiem. Cenšos paturēt prātā, cik svarīgi ir būt optimistam. Mīlu smaidīt un priecājos redzēt smaidīgus cilvēkus!"

Es šovasar būšu Bišu nometnē (31.jūlijs-6.augusts) un Meža nometnē (14.-20.augusts)!"