Nometnes vadītāja Līga Veitnere 

"Man patīk būt dabā, man patīk Latvija, mani iedvesmo bērnu smiekli, piedzīvojumi un iespēja iemācīties jaunas lietas. Novērtēju iespēju būt kopā ar cilvēkiem, kas ir uz viena viļņa - un mana nometnes komanda noteikti tāda ir! 

Es šovasar būšu visās četrās nometnēs!"Skolotāja Anita Vitmane

"Vislabāk man patīk būt dabā, ideāli, ja tuvumā vēl ir jūra vai kalni. Tad esot pie dabas ir forši nedarīt neko un vienkārši būt. Taču, ja līdzi ir laba grāmata, es to labprāt lasīšu, jo grāmatās ir spēks! 

Es šovasar būšu Meža nometnē (4.-10.jūlijs) un Stihiju nometnē (1.-7.augusts)!"Skolotāja Liena Razumova

"Esmu skolotāja, ar prieku un atbildības sajūtu veicu savu darbu. Sajūsma un izbrīns bērnu sejās ir vislielākais gandarījums un virzītājspēks, lai darītu vairāk un labāk. Tu dari savu darbu un saņem beznosacījuma mīlestību, kopā ar bērniem izdzīvo brīnuma mirkļus, noķer īstu svētku sajūtu.
Kad ikdienas dzīve ir tik intensīva un spraiga, es īpaši novērtēju brīvos mirkļus, kurus varu veltīt sev - baudot mieru un klusumu, dodoties dabā, lasot labu grāmatu.

Es šovasar būšu Meža nometnē (11.-17.jūlijs) un Stihiju nometnē (1.-7.augusts)!"


Skolotāja Alīna Brazauska

"Vislabakā sajūta ir darīt to, kas pašam no sirds patīk, tad piepildās lielākie sapņi un sen lolotas ieceres. Man patīk būt šeit un tagad, novērtēt katru mirkli!

Es šovasar būšu abās Meža nometnēs (4.-10.jūlijs; 11.-17.jūlijs) un Stihiju nometnē (25.-31.jūlijs)!"Skolotāja Lelde Auga

"Man patīk labs humors, piedzīvojumi, daba, snovbords, kalni, slēpot, gleznot, man patīk mans darbs, man patīk miers un smiekli!

Es šovasar būšu Meža nometnē (4.-10.jūlijs)!"


Skolotāja Lady Carolina Ruiz Chavarria

"Ļoti bieži cilvēki man saka, ka man vienmēr ir smaids sejā, es par to vispār nedomāju, bet tā vienkārši ir. Esmu priecīga būt šeit, esmu priecīga par to, ko es daru! Man ļoti patīk ceļot, apzinot jaunas valstis, jaunus ciematiņus, jaunus maršrutus, jaunas kultūras! ¡Viva la vida!!

Es šovasar būšu Meža nometnē (11.-17.jūlijs) un Stihiju nometnē (25.-31.jūlijs)!"


Skolotāja Dace Sandere

"Es esmu laimīga, jo mans darbs saplūst ar manu dzīvesveidu. Ir tik viegli un pašsaprotami darīt lietas, ko izjūti līdz sirds dziļumiem.

Es esmu priecīga, kad mazo cilvēkbērnu balsis skan īstumā - caur visu emociju gammu. Tas liecina, ka viņi uzticas. Gan priekos. Gan bēdās.

Es jūtos atbalstoša - kā rāmi un uzticami blakus stāvošs balsts, kas iedrošinās, uzmundrinās un atbalstīs spert solīti tālāk, kā sākumā pašam ir gribējies, jo es ticu, ka Tu un arī es, mēs varam, ja jūtam sevī spoguļojamies otra pozitīvo spēku.

Es šovasar būšu Stihiju nometnē (1.-7.augusts)!"


Skolotāja Agnese Skarnele

"Esmu atvērta visam jaunajam. Daba mani iedvesmo radīt pašai. Esmu saglabājusi sevī bērnišķīgo dzīves prieku, kas ļauj ar bērniem kopā doties neaizmirstamos piedzīvojumos. Man patīk ceļot sapņos, senvēsturē, dabā un smilšu kastē. :)

Es šovasar būšu Stihiju nometnē (25.-31.jūlijs)!"


Skolotāja Lāsma Senkāne

"Brīvajā laikā labprāt dodos pārgājienos, cenšos izbrīvēt laiku, lai dotos kādā tālākā vai tuvākā ceļojumā tepat pa Latviju, lai iepazītu vietas, par kurām nekas daudz nav dzirdēts. Mīlu rāmos vasaras vakarus Latgalē un nakšņošanu teltī pie kāda ezera. Vienmēr iepriecina kāda aizraujoša grāmata, brīnišķīga teātra izrāde, pilnvērtīgi un aktīvi pavadīts laiks kopā ar citiem. Cenšos paturēt prātā, cik svarīgi ir būt optimistam. Mīlu smaidīt un priecājos redzēt smaidīgus cilvēkus!"